Rezultate 2009 « Clubul Sportiv Scolar Radauti
Ministerul Tineretului si Sportului Comitetul Olimpic si Sportiv Roman Federatia Romana de Atletism Federatia Romana de Tir cu Arcul Federatia Romana de Tir Sportiv Federatia Romana de Lupte

Rezultate 2009

Competitia

Categoria

Data desfasurarii competitiei

Localitatea

Sportiv/echipa

Proba

Locul obtinut

Campionat National

J I

20-22.02.2009

Bucuresti

Forray Alina

Indoor

I – individual
Campionat National

J I

20-22.02.2009

Bucuresti

Prelipcean Florin, Serban Cristian, Danila Andrei

Indoor

I – echipe
Campionat National

J II

13-15.03.2009

Iasi

Forray Alina

Indoor

I – individual
Campionat National

J II

13-15.03.2009

Iasi

Schipor Bianca

Indoor

III – individual
Campionat National

J II

13-15.03.2009

Iasi

Prelipcean Florin

Indoor

I – individual
Campionat National

J II

13-15.03.2009

Iasi

Popescu Alexandru

Indoor

II – individual
Campionat National

Cadete

13-15.03.2009

Iasi

Coroianu Andreea

Indoor

I – individual
Campionat National

Cadete

13-15.03.2009

Iasi

Ghetau Dana

Indoor

II – individual
Campionat National

Copile

13-15.03.2009

Iasi

Morosan Iulia

Indoor

I – individual
Campionat National

Copile

13-15.03.2009

Iasi

Ungureanu Cristina

Indoor

II – individual
Campionat National

Copile

13-15.03.2009

Iasi

Antonesei Catalina

Indoor

III – individual
Campionat National

J II

13-15.03.2009

Iasi

Prelipcean Florin, Serban Cristian, Danila Andrei

Indoor

I – echipe
Campionat National

J I

13-15.03.2009

Iasi

Campan Sorin, Melen Stefan, Donisan Bogdan

Indoor

I – echipe
Campionat National

J I

31.07-2.08.2009

Oradea

Popescu Alexandru

Outdoor

II – individual
Campionat National

J II

4-6.09.2009

Iasi

Prelipcean Florin

Outdoor

I – individual
Campionat National

J II

4-6.09.2009

Iasi

Popescu Alexandru

Outdoor

II – individual
Campionat National

4-6.09.2009

Iasi

Forray Alina

Outdoor

II – individual
Campionat National

Cadete

4-6.09.2009

Iasi

Ghetau Dana

Outdoor

II – individual
Campionat National

4-6.09.2009

Iasi

Cucos Alina

Outdoor

III – individual
Campionat National

Copile

4-6.09.2009

Iasi

Cirdeiu Teodora

Outdoor

I – individual
Campionat National

4-6.09.2009

Iasi

Morosan Iulia

Outdoor

II – individual
Campionat National

4-6.09.2009

Iasi

Antonesei Catalina

Outdoor

III – individual
Campionat National

Seniori

2-4.10.2009

Sucevita

Prelipcean Florin, Serban Cristian, Danila Andrei

Field

III – echipe
Campionat National

Senioare

2-4.10.2009

Sucevita

Forray Alina, Ghetau Dana, Cucos Alina

Field

III – echipe